Cristela s.r.o. logo

18
Říjen

CRISTELA je oficiálním partnerem švédského výrobce IVT

Společnost CRISTELA se stala v roce 2016 oficiálním partnerem švédského výrobce

tepelných čerpadel IVT a má oficiální status IVT CENTRUM.

18
Říjen

Kotlíková dotace na rok 2018 byla spuštěna.

 

KOTLÍKOVÁ DOTACE 2018 spuštěna 4.10.

Na tepelná čerpadla pro rok 2018 až 127.500,-kč!!
Instalace na klíč i s vyřízením dotace!

Pro více informací volejte na 735 08 00 08!MY Vám pomůžeme: CRISTELA tým

 

18
Říjen

NEJLEPŠÍ TEPELNÉ ČERPADLO ROKU 2017 NA TRHU VZDUCH-VZDUCH JE OD IVT

nordic_inverterSkvělý roční topný faktor. Švédský zkušební a výzkumný institut (SP) provádí u tepelných čerpadel vzduch/vzduch měření průměrného ročního topného faktoru. Měření se provádí pro tři teplotní oblasti (mírné, studené a extrémně studené). Výsledky měření ukazují, že IVT NORDIC INVERTER dosáhl v oblastech s mírným švédským klimatem ročního průměrného topného faktoru 4,1 a velmi dobře si v porovnání s konkurenčními tepelnými čerpadly vedl i v extrémně studených oblastech. Tento produkt doporučujeme jako skvělý kompromis na chaty, chalupy, garáže a nemovitosti podobného typu.

18
Říjen

TEPELNÉ ČERPADLO IVT AIR X: jasný vítěz testů!!!


Společnost IVT představila novou řadu tepelných čerpadel vzduch-voda AIR X s neuvěřitelnými parametry a jedinečnou technologii Smart Soft Defrost. Nejenže má toto zařízení COP 5,1 (7/35°C), ale v porovnání s jinými výrobci vybočuje i ostatními funkcemi. Především dálkovým přístupem, novou inovativní konstrukcí EPP, kompresorem od Mitsubishi a hlavně SMART funkcí ve spojení s fotovoltaickými panely, kdy dokáže v případě přebytku automaticky tuto energii spotřebovat a nebo ji uložit do baterií!! Prezentaci k této řadě naleznete v sekci download.

24
Duben

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM OD A DO Z

nzuJak získat dotace, jaké formuláře doložit, kde žádat a co přesně dotační program Nová zelená úsporám umožňuje, naleznete v sekci Download pod názvem Nová zelená úsporám – 3. výzva. nebo zde