• Nad zámečkem 386/41, 150 00 Praha 5 - Košíře
  • +420 777 010 611
  • +420 735 080 008
  • info@cristela.cz

Cristela s.r.o. logo

Fotovoltaika pro rodinné domy

FOTOVOLTAIKA
rodinné domy

“Navrhneme Vám komplexní řešení pro Vaší střechu”

Fotovoltaika pro komerční objekty

FOTOVOLTAIKA
komerční objekty

“Nabídneme Vám možnost částečné energetické nezávislosti”

Tepelná čerpadla

tepelná
čerpadla

“Vysvětlíme Vám, jak důležité je teplo Vašeho domova”

Ostatní sortiment

ostatní
sortiment

“Pomůžeme Vám k lepšímu bydlení”

Konzultace

Konzultace

Nejprve vyslechneme Vaše potřeby a poté předložíme několik řešení.

Řešení

Řešení

Optimálně zvolená technologie v rámci lokality a Vašich možností.

Nabídka

Nabídka

Vypracujeme pro Vás individuální řešení s jasnou cenou bez podmínek.

Servis

Servis

Záruční a pozáruční servis není pro nás podmínkou, ale samozřejmostí.

FOTOVOLTAIKA – RODINNÉ DOMY

PROČ FOTOVOLTAIKA NA STŘEŠE RODINNÉHO DOMU?

Dovolte nám, abychom Vám v krátkosti vysvětlili její princip. Slunce je z našeho pohledu nevyčerpatelný zdroj energie a měli bychom se snažit využít ho co nejlépe v náš prospěch. Souhlasíte? Znamená to nejen to, že si dokážete sami vyrobit ekologicky čistou energii, ale i to, že si pomocí slunce vyrobíte energii, kterou můžete čerpat zcela zdarma.

Mezi další výhody fotovoltaické elektrárny patří i skutečnost, že nevytváří žádné škodlivé látky a vy tak přispíváte ke snížení nepříznivých aspektů globálního oteplování. V neposlední řadě bychom rádi zmínili velmi podstatnou a důležitou věc, kterou je bezesporu finanční úspora v podobě vyrobené energie, a to jistě uvítá každá domácnost. Buďte rovněž toho součástí a staňte se tak z části energeticky nezávislí. Rádi Vám poradíme, vše vysvětlíme a navrhneme ideální řešení pro Váš rodinný dům.
POSLAT POPTÁVKU

FOTOVOLTAIKA – KOMERČNÍ OBJEKTY

PŘEMÝŠLÍTE-LI NAD TÍM, JAK UŠETŘIT PENÍZE VAŠÍ FIRMĚ, PODNIKU ČI INSTITUCI, A ZÁROVEŇ VÁM NENÍ LHOSTEJNÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, JE PRO VÁS FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA TOU SPRÁVNOU VOLBOU.

Nevěříte? Pojďme si o tom říci pár slov. Řada z Vás někdy slyšela o magickém trojsloví – obnovitelné zdroje energie (OZE). Co to vlastně je a jak to celé funguje? OZE jsou takové zdroje energie, které jsou schopny, ať už z části nebo celé, obnovy sebe sama. Mezi nejdostupnější OZE patří energie ze slunečního záření, s jehož pomocí dokážeme sami vyrobit elektřinu i teplo.

Zde můžeme volně navázat na první větu, kdy chce každý z nás snížit režijní náklady, které jsou spojené s chodem firmy či výrobního podniku, ať už ve spotřebě elektrické energie, tepla či světla. Jsme tady od toho, abychom Vám navrhli optimální řešení, jak tyto náklady minimalizovat a rovněž Vám ukážeme, jak jednoduše využít sluneční energii k tomu, aby byla Vaše firma z části soběstačná a úspornější zároveň. To vše za přispění Slunce!
POSLAT POPTÁVKU

TEPELNÁ ČERPADLA

SNAD KAŽDÝ ČLOVĚK, KTERÝ UVAŽUJE O VÝSTAVBĚ RODINNÉHO DOMU ČI JEHO REKONSTRUKCI, PŘEMÝŠLÍ O TOM, JAK EFEKTIVNĚ VYNALOŽIT PENÍZE NA TO, ABY BYL JEHO DŮM CO NEJLEPŠÍ.

Pod pojmem “nejlepší” má ale řada z nás odlišné touhy a představy, proto si pojďme alespoň z části tyto touhy a představy odtajnit. Naší prioritou je, pomineme-li krásnou kuchyňskou linku, prostornou koupelnu či úžasnou pracovnu, kvalitní a zároveň ekonomické vytápění, chlazení. Cílíme na tepelná čerpadla (TČ), která se v posledních letech stávají nedílnou součástí téměř každého rodinného domu či komerčního objektu.

Efektivita tepelného čerpadla spočívá nejen v úspoře provozních nákladů na vytápění či chlazení objektu samého, ale má také velký vliv na celkovou spotřebu elektrické energie v domácnosti, tím je např. svícení, vaření, ohřev vody či praní. S tepelným čerpadlem dokážete tyto náklady snížit až o 60% ve srovnání s jinými zdroji vytápění. Výhodou TČ je také komfort užívání, zmíníme-li jiný zdroj vytápění – tuhá či kapalná paliva, ale nejen to, zároveň tím šetříte životní prostředí, které je nedílnou součástí našeho bytí. Naše firma Vám navrhne konstruktivní řešení, které bude pro Vás tím optimálním a rádi tak splníme Vaše představy o “nejlepším” bydlení.
POSLAT POPTÁVKU

OSTATNÍ SORTIMENT

Rozhodnete-li se pro výstavbu rodinného domu nebo jeho rozsáhlou rekonstrukci, jednou z mnoha realizačních záležitostí je volba oken, vchodových dveří, rolet nebo žaluzií, garážových vrat nebo podlahového vytápění. Na trhu je nepřeberná škála produktů, které Vám dávají možnost vybrat si.

Důležitá je ale kvalita výrobku a poté samozřejmě i jeho vzhled. Naše firma cílí na kvalitu především, spolupracujeme s takovými partnery, jako jsou CLIMAX, HÖRMANN, NASSAU, REHAU a řada dalších. A pokud Vám není bydlení lhostejné, jsme pro Vás tou správnou volbou. Naší satisfakcí je spokojený zákazník.
POSLAT POPTÁVKU

ÚSPORA ENERGIE A OBNOVITELNÉ ZDROJE

VÍCE NEŽ TŘETINA EMISÍ UHLÍKU JE GENEROVÁNA V DOMÁCNOSTECH A Z TOHO PLYNE, ŽE JAKÉKOLI VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE MÁ OBROVSKÝ VLIV NA ZLEPŠOVÁNÍ GLOBÁLNÍHO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ZÁROVEŇ SE PROMÍTNE DO VAŠICH ÚSPOR.