Cristela s.r.o. logo

NĚKOLIK SLOV O NÁS

Jsme dynamická firma, která svými mnohaletými zkušenostmi z nadnárodních korporací umožňuje našim zákazníkům efektivně využít obnovitelné zdroje ve svůj prospěch a fyzicky zhmotnit slovo ÚSPORA. Naší nespornou výhodou je výborná orientace na trhu, dokonalý přehled o nejnovějších produktech a technologiích a v neposlední řadě přímé napojení na přední zahraniční dodavatele.

Náš Cíl

POMOCÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ NABÍDNOUT OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

Našim zákazníkům chceme jednoduše a efektivně ukázat, jak důležité je myslet na své peníze, šetřit je, a zároveň pomoci životnímu prostředí a tím si unikátním způsobem zjednodušit život. Jsme přesvědčeni o tom, že používáním zdrojů jako jsou slunce, vítr nebo voda nejenže prospíváme svému okolí, ale jdeme tak příkladem i svým dětem. Možná by se dalo s nadsázkou říci, že „měníme zítřek“…

Jak jste se již dočetli na jiných místech našeho webu, jsme specialisté na technologie, které vytvářejí energii z přírodních zdrojů. Zároveň také umíme v případě rekonstrukce nebo novostavby nabídnout ostatní řemesla - podlahové topení, okna, dveře, vrata, brány, SDK – prakticky vše, co stavba potřebuje - jsme připraveni převzít odpovědnost za Vaše sny.

Proč si vybrat nás?

 • 01

  Nabízíme ucelená řešení

  Jsme připraveni poskytnout veškeré své vědomosti a především zkušenosti z praxe a integrovat je do nejlepšího řešení v závislosti na přání zákazníka.
 • 02

  Individuální přístup

  Naší snahou je vše maximálně podřídit zákazníkovi a sestavit tak individuální řešení pro danou situaci tak, aby vše vyhovovalo potřebám zákazníka.
 • 03

  Profesionální tým

  Rozhodující úlohu u nás hraje náš profesionální tým a jeho dlouholeté zkušenosti v dané problematice, znalost a pochopení našich produktů, které integrujeme do našich řešení od nejlepších firem ze zahraničí.

POZNEJTE NÁŠ TÝM

 
Michal Wojnar

MICHAL WOJNAR

Head of Sales

Adam Žitník

ADAM ŽITNÍK

Správa webových stránek


Naše přednosti

 • Slib je pro nás závazek

  Stojíme si za svým slovem a slib nebo podání ruky pro nás není pouhé laciné gesto…

 • Nejlepší řešení

  Vždy volíme takové řešení, které je nejvhodnější pro našeho zákazníka a to i v případě horšího ekonomického efektu pro nás.

 • Aktivní servis

  Ukončenou realizací pro nás zakázka nekončí. Snažíme se být stále v kontaktu s našimi zákazníky a optimalizovat jejich již hotová řešení nebo naopak pomoci jim s novými výzvami.

NAŠE SCHOPNOSTI

Máme výbornou orientaci v nejnovějších technologiích a dokonalou podporu našich zahraničních dodavatelů.

REFERENCE

“Nejvíce mě oslovil individuální přístup a ochota řešit i nastalé problémy při rekonstrukci, což vedlo k mé finální spokojenosti.”

MARTIN DOSPIVA