• Nad zámečkem 386/41, 150 00 Praha 5 - Košíře
 • +420 777 010 611
 • +420 735 080 008
 • info@cristela.cz

Cristela s.r.o. logo

NĚKOLIK SLOV O NÁS

Jsme dynamická firma, která svými mnohaletými zkušenostmi z nadnárodních korporací umožňuje našim zákazníkům efektivně využít obnovitelné zdroje ve svůj prospěch a fyzicky zhmotnit slovo ÚSPORA. Naší nespornou výhodou je výborná orientace na trhu, dokonalý přehled o nejnovějších produktech a technologiích a v neposlední řadě přímé napojení na přední zahraniční dodavatele.

Náš Cíl

POMOCÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ NABÍDNOUT OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

Našim zákazníkům chceme jednoduše a efektivně ukázat, jak důležité je myslet na své peníze, šetřit je, a zároveň pomoci životnímu prostředí a tím si unikátním způsobem zjednodušit život. Jsme přesvědčeni o tom, že používáním zdrojů jako jsou slunce, vítr nebo voda nejenže prospíváme svému okolí, ale jdeme tak příkladem i svým dětem. Možná by se dalo s nadsázkou říci, že „měníme zítřek“…

Jak jste se již dočetli na jiných místech našeho webu, jsme specialisté na technologie, které vytvářejí energii z přírodních zdrojů. Zároveň také umíme v případě rekonstrukce nebo novostavby nabídnout ostatní řemesla – podlahové topení, okna, dveře, vrata, brány, SDK – prakticky vše, co stavba potřebuje – jsme připraveni převzít odpovědnost za Vaše sny.

Proč si vybrat nás?

 • 01

  Nabízíme ucelená řešení

  Jsme připraveni poskytnout veškeré své vědomosti a především zkušenosti z praxe a integrovat je do nejlepšího řešení v závislosti na přání zákazníka.

 • 02

  Individuální přístup

  Naší snahou je vše maximálně podřídit zákazníkovi a sestavit tak individuální řešení pro danou situaci tak, aby vše vyhovovalo potřebám zákazníka.

 • 03

  Profesionální tým

  Rozhodující úlohu u nás hraje náš profesionální tým a jeho dlouholeté zkušenosti v dané problematice, znalost a pochopení našich produktů, které integrujeme do našich řešení od nejlepších firem ze zahraničí.

POZNEJTE NÁŠ TÝM

Michal Wojnar

 MICHAL WOJNAR

  Head of Sales

Naše přednosti

 • Slib je pro nás závazek

  Stojíme si za svým slovem a slib nebo podání ruky pro nás není pouhé laciné gesto…

 • Nejlepší řešení

  Vždy volíme takové řešení, které je nejvhodnější pro našeho zákazníka a to i v případě horšího ekonomického efektu pro nás.

 • Aktivní servis

  Ukončenou realizací pro nás zakázka nekončí. Snažíme se být stále v kontaktu s našimi zákazníky a optimalizovat jejich již hotová řešení nebo naopak pomoci jim s novými výzvami.

NAŠE SCHOPNOSTI

Máme výbornou orientaci v nejnovějších technologiích a dokonalou podporu našich zahraničních dodavatelů.

REFERENCE

“Nejvíce mě oslovil individuální přístup a ochota řešit i nastalé problémy při rekonstrukci, což vedlo k mé finální spokojenosti.”

MARTIN DOSPIVA